Виселення та зняття з реєстрації осіб які спільно проживають

виселення

Сімейні стосунки досить тонка субстанція, що мешкає на площині квадратних метрів. При цьому у квадратних метрів є господар, тобто особа - власністю якого вони є. Крім того є особи, які є членами сім'ї власника і у зв'язку з цим проживають і зареєстровані на даних квадратних метрах. 

Ситуації в житті бувають, абсолютно різні, і з тих чи інших причин ми прописуємо близької людини або хорошого друга на свої квадратні метри.

Але, як часто це трапляється, розчаровують і підводять нас саме близькі та рідні люди. Наприклад, подружжя вирішило розірвати шлюб, а чоловік прописаний на квадратних метрах дружини, власницею яких вона була ще до укладення шлюбу. Дружина дала свою добровільну згоду на реєстрацію чоловіка на своїх квадратних метрах перебуваючи у шлюбі. Питання, як тепер його виписати після розірвання шлюбу, якщо добровільно він зніматися з реєстрації не хоче.

У даній ситуації необхідно звернеться з позовною заявою до суду. У позовній заяві дуже важливо правильно сформувати позовні вимоги. Грубою помилкою, через яку суд може відмовити в позові, є вимога зняти особу з реєстрації. Якщо такі позовні вимоги ви заявили до суду, вам суддя відмовить у задоволенні вашого позову. Правильно пред'являти вимогу про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, як це передбачено законодавством.

Для подачі позовної заяви до суду необхідно зібрати доказову базу, що підтверджує те, що особа пів року не проживає в даному житловому приміщенні. Для цього потрібно звернутися в Житлове експлуатаційне управління, працівники якого опитають сусідів, складуть відповідний акт. Даний акт буде розглянуто судом як один із головних доказів, на якому буде будуватися, ваша перемога в суді.

Вже з повним текстом рішення суду і відміткою про те, що рішення суду набрало законної сили, необхідно знову звернутися в ЖЕУ. І саме на підставі рішення суду про те, що особа втратила право користування житловим приміщенням, працівники ЖЕУ зобов'язані зняти особу з реєстрації.

Хочеться навести ще один яскравий приклад того, що треба думати про те, кого прописувати на своїх квадратних метрах. Мати прописала свого сина в належної їй квартирі, де він проживав зі своєю дружиною. У них з'явилася дитина. Але батьки протягом п'яти років не реєстрували малюка. Прошу зауважити, що реєстрація новонародженого в ЖЕУ і ЗАГСЕ різні речі. У даному випадку малюк просто не був ніде прописаний. Але мати наполягала на тому, щоб бабуся прописала онука, не з благих намірів, а щоб мати гарантію, що після можливого розлучення вона з дитиною залишиться проживати на даній житловій площі.

Згідно із законодавством, батьки можуть зареєструвати дитину на тих квадратних метрах, на яких вони зареєстровані самі, і не важливо, є вони власниками даних метрів чи ні. У даному випадку житло ставати не ліквідним, адже жоден опікунська рада не піде на те, що б позбавити дитину даху над головою, а батьки мають право проживати разом з дитиною. Тобто дану квартиру не можна буде продати на протязі великого часу, поки дитина не досягне 16-ти річного віку. 

Тому реєструючи людини на своїх квадратних метрах будьте пильні, адже виписати його буде не так легко, і батьки зможуть без вашого на те відома прописати свою дитину, виписати яку буде дуже складно. Але наша Юридична компанія успішно займається таким видом судових справ як з представництва інтересів власника приміщення, який бажає виселити вже давно не проживаючих на його квадратних метрах людей так і мешканців, яких хочуть вигнати з цієї власності.

Архів статей

квітня 2024
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Нове зі статтей

Продовжуємо серію статей «питання які задають на допитах» в якості свідка по кримінальному провадженню - підробка документів стаття...
Які питання задають на першому допиті в Податковій міліції, ви можете подивитися тут, тож плавно переходимо до питань, які вам...
У цій статті мова піде про одну схему порятунку депозиту, сума якого перевищує 200 000,00 грн. (Сума, яку повинні повернути при...