Замовити консультацію
Надіслати

Банкрутство

Юридична компанія «Оптімум» має значний досвід роботи в такій окремій галузі господарського права, як ліквідація підприємств (в тому числі й у сфері банкрутства підприємств).

Фахівці компанії забезпечують як процедуру ліквідації підприємства шляхом стандартної процедури - за рішенням власників організації, так і шляхом банкрутства.

У штаті компанії є юристи, які мають ліцензію на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

Крім того, профільні фахівці компанії готові допомогти клієнту і в ситуації, коли Ваш боржник намагається уникнути сплати боргів за допомогою переходу до процедури банкрутства. Також ми готові захистити інтереси наших клієнтів, які мають статус кредиторів в рамках вже існуючої справи про банкрутство.
Як правило, питання, пов'язані з банкрутством і ліквідацією підприємств, досить індивідуальні і обговорюються з клієнтом в кожному конкретному випадку.

 

Однак, серед усього їх розмаїття, можна виділити декілька типових послуг, що надаються нашою компанією:

  • Ліквідація підприємств за рішенням власника (ліквідація в загальному порядку);
  • Ліквідація підприємств шляхом банкрутства (комплекс «під ключ»);
  • Представлення інтересів кредиторів в рамках вже існуючих справ про банкрутство;
  • Послуги арбітражного керуючого;
  • Підготовка скарг на дії арбітражних керуючих (ліквідаторів);
  • Оскарження процесуальних документів у справі про банкрутство в суді апеляційної та касаційної інстанції.


Якщо в даному розділі Ви не знайшли необхідної Вам послугу - ми обговоримо можливість її надання. Більш детальну інформацію з приводу послуг, що надаються Юридичною компанією «Оптимум», ви можете отримати, зателефонувавши за контактним телефоном. Крім цього, можна відправити запит на електронну пошту, і Вам обов'язково дадуть відповідь в найкоротші терміни.

Джерело: Компанiя «Оптiмум»

Архів статей

травня 2024
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Нове зі статтей

Продовжуємо серію статей «питання які задають на допитах» в якості свідка по кримінальному провадженню - підробка документів стаття...
Які питання задають на першому допиті в Податковій міліції, ви можете подивитися тут, тож плавно переходимо до питань, які вам...
У цій статті мова піде про одну схему порятунку депозиту, сума якого перевищує 200 000,00 грн. (Сума, яку повинні повернути при...