Як пройти допит - підробка документів ст. 358 КК України, питання слідчого на допиті - консультація Адвоката

pidroblennya-dokumentiv

Продовжуємо серію статей «питання які задають на допитах» в якості свідка по кримінальному провадженню - підробка документів стаття 358 Кримінального кодексу України. Вся інформація скомпільована з моєї практики і записів по аналогічним кримінальним справам. Розглянемо як приклад ситуацію, яка багатьом буде зрозуміла, але на її основі будується практично всі допити по даній темі.

Готуємося до допиту в податковій міліції

pitannya-pri-dopiti

Які питання задають на першому допиті в Податковій міліції, ви можете подивитися тут, тож плавно переходимо до питань, які вам здадуть на повторному допиті по взаємодії з Вашим проблемним контрагентом.

Порятунок великої суми банківського депозиту при введенні тимчасової адміністрації НБУ в неплатоспроможний банк

povernennya-depozitu-z-fondu-garantuvannya-vkladiv

У цій статті мова піде про одну схему порятунку депозиту, сума якого перевищує 200 000,00 грн. (Сума, яку повинні повернути при визнанні банку неплатоспроможним - фонд гарантування вкладів).

Допит в податковій міліції - найпоширеніші питання, які задають на першому допиті

dopit-policiya

Дуже часто супроводжую клієнтів на допитах в податкову міліцію як Адвокат, зауважив, що слідчі і оперативні співробітники ставлять усім одні і ті ж питання, при цьому допити проходили в різних районах, містах і областях нашої країни.

КУПІВЛЯ МАЙНА ЧЕРЕЗ СЕТАМ - НЕГАТИВНА ПРАКТИКА

setam

Чи знаєте ви, що таке СЕТАМ? Це підприємство, яке реалізує конфісковане майно по всій Україні, всі квартири, машини і будь-які інші речі, які були заарештовані виконавчою службою і підлягають реалізації, продаються саме через це Державне підприємство.

Архів статей

грудня 2023
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Нове зі статтей

Продовжуємо серію статей «питання які задають на допитах» в якості свідка по кримінальному провадженню - підробка документів стаття...
Які питання задають на першому допиті в Податковій міліції, ви можете подивитися тут, тож плавно переходимо до питань, які вам...
У цій статті мова піде про одну схему порятунку депозиту, сума якого перевищує 200 000,00 грн. (Сума, яку повинні повернути при...