Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/optimum24com/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/optimum24com/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
Перехід з затвердженого участниками статуту на модельний статут. Перехід з модельного статуту на затверджений учасниками.
- Деталі
- Опубліковано: 15 жовтня 2013
Розповівши в попередній статті інформаційного блоку про поняття модельного статуту, в цій статті мова буде йти про процедуру переходу на роботу компанії із затвердженого учасниками статуту на модельний статут чи навпаки.
Для початку повторимо та нагадаємо, що провадити діяльність на модельному статуті можуть лише товариства з обмеженою відповідальністю.
Для переходу на роботу з модельним статутом, або навпаки, з модельного статут потрібно рішення на те вищого органу товариства (загальних зборів). Таке рішення відображається в протоколі. Факт такого переходу підлягає державній реєстрації в районній адміністрації (виконавчому комітеті).
При проведенні первинної реєстрації достатньо лише протоколу з рішенням. Реєстратор проведе реєстраційну дію та внесе дані в реєстр.
Для переходу на роботу з модельним статутом окрім рішення учасників реєстратору потрібно подати реєстраційну картку-підтвердження встановленого зразку, а також останню редакцію статуту, затвердженого учасниками для фіксації на ньому факту переходу на модельний статут.
Слід знати, що при використанні модельного статуту, в разі необхідності виконати реєстраційні дії, які за своєю природою є змінами до установчих документів, у відділ реєстрації подається реєстраційна картка (а також додаткові до неї документи) для внесення змін в реєстр, які не пов’язані із зміною до статуту.
Для переходу на роботу з модельного статуту на статут, затверджений учасниками, окрім рішення потрібно подати реєстраційну картку-підтвердження з відміткою, а також нову редакцію статуту. Слід зазначити, що спочатку подається форма-підтвердження, а потім нова редакція статуту.
Ознайомившись із вказаною процедурою, вона виглядає досить простою. Але як завжди можуть виникнути складнощі. Як правило вони полягають в тому, що не кожний реєстратор мав справу з модельним статутом. Через це та через відсутність практичного досвіду, реєстратор може шукати будь-яку причину, щоб не прийняти документи і зняти з себе обов’язки провести реєстраційні дії. Особливо це стосується ситуації, коли на ряду із переходом на який-небудь з видів статуту потрібно проводити додаткові реєстраційні дії.
У випадку, коли у Вас виникла потреба у переході на роботу з модельним статутом або зі статутом, затвердженим власниками, наша компанія с легкістю надасть необхідний комплекс послуг.