Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/optimum24com/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/optimum24com/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
ПЕРВИННА РЕЄСТРАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АБО ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РЕЄСТРАЦІЇ КОМПАНІЇ
- Деталі
- Опубліковано: 07 червня 2013
У цій статті піде мова про первинної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) і про те що необхідно знати та яку інформацію треба підготувати до початку такої реєстрації.
Товариство з обмеженою відповідальністю - ТОВ - найпоширеніша і популярна організаційно правова форма в Україні, наша Юридична компанія в даній статті розповість Вам про те, що необхідно знати для проведення реєстрації ТОВ. Якщо ви обрали організаційно-правову форму своєї компанії - ТОВ, це значить ви визначили як вам зручніше працювати, а якщо є сумніви у виборі організаційно-правової форми ТОВ або ПП - приватне підприємство, тоді рекомендуємо вам прочитати статтю про вибір форми свого бізнесу. Перше, з чим потрібно визначитися, це назва підприємства. Назва має бути прописана у всіх реєстраційних документах великими друкованими літерами, так само, як і організаційно правова форма. У статуті товариства власники можуть визначити коротку назву, а повну назву товариства, необхідно відзначити російською та англійською мовами.
Другою умовою, при реєстрації компанії, я б відзначив юридичну адресу (місцезнаходження) товариства. Юридична адреса буде вказана у всіх документах, а в разі перевірок, контролюючі органи будуть приходити і присилати кореспонденцію саме туди. Ви можете зняти офіс, в якому будете працювати, і вказати цю адресу для проведення державної реєстрації вашого нового ТОВ. У разі частих переїздів з офісу в офіс або небажання власника, директора знаходиться за місцем реєстрації підприємства, є можливість - укласти договір оренди приміщення з компанією у якої ви купуєте юридичну адресу, найчастіше ця компанія може надавати поштово-секретарські послуги.
Третьою умовою, з якою власник повинен визначитися, це статутний капітал компанії. Тут важливо знати про те, що він може бути сформований як грошовими коштами так і майном яке у власності засновника компанії і за один рік статутний капітал повинен бути внесеним у повному обсязі. Про це слід пам'ятати.
Якщо ви визначилися з кандидатурою керівника вашого підприємства (директора), його необхідно призначити. Директор вашої компанії є посадовою особою, і він у свою чергу, буде вести господарську діяльність компанії, представляти її інтереси від імені компанії у всіх органах і відносинах з контрагентами. Можливий варіант створення Дирекції, до якої входитимуть декілька Директорів з різних питань. Законом не заборонено, щоб засновник компанії був і її директором.
Ваша компанія за Законом зобов'язана вказати, якими видами економічної діяльності (КВЕД), вона буде, займається. Їх повний перелік ви можете знайти в мережі інтернет, вони прийняті спеціальним нормативним документом - класифікатор видів економічної діяльності (КВЕД 2012).
При заповненні реєстраційних форм потрібно вказати телефон компанії, який проходитиме по всіх базах і його будуть знати всі органи державної влади, як телефон, на який вони зможуть у разі необхідності додзвонитися.
Сподіваємося, ця інформація допоможе вам прискорити процес реєстрації Вашого бізнесу.