Про нас (продовження)

Юридична компанія «Оптімум» — це команда професіоналів, що мають багаторічний досвід роботи в різних галузях права. Ми готові надати якісні юридичні послуги як фізичним, так і юридичним особам.

Юридичну компанію «Оптімум» вирізняє  індивідуальний підхід до клієнта, висока якість надаваних юридичних послуг, а також лояльна цінова політика.

Маючи в штаті різних фахівців (адвокатів, арбітражних керуючих, бухгалтерів, юристів корпоративного права та інших), ми здатні забезпечити глибокий аналіз практично будь-яких проблемних ситуацій, що виникають як у звичайної людини, так і у суб'єктів бізнесу, розробити шляхи вирішення проблеми, і реалізувати їх на практиці.

Володіючи глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками, співробітники компанії здатні надати якісну допомогу в галузі кримінального, цивільного, сімейного та житлового права, корпоративного, господарського, податкового права та в інших галузях законодавства.

Серед усього спектру послуг, що надаються Юридичною компанією «Оптимум», можна виділити два глобальні напрямки - це послуги фізичним та юридичним особам.

 

  • Для фізичних осіб компанія готова надати наступні послуги: представництво в судах будь-якої юрисдикції (суди загальної юрисдикції, адміністративні суди, господарські суди) і будь-якої інстанції (місцеві суди, апеляційні суди, Вищий спеціалізований суд України), захист в кримінальному процесі (адвокатські послуги), супровід клієнта у взаємовідносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, надання усних та письмових консультацій з питань чинного законодавства, а також багато інших за необхідності.
  • Для юридичних осіб (підприємств та організацій) надаються послуги: реєстрація ТОВ (товариств з обмеженою відповідальністю), ПП (приватних підприємств), ФОП (фізичних осіб-підприємців), супровід будь-яких змін у статутних документах, складі засновників, зміна адреси підприємства, пр. Також компанія «Оптімум» здатна запропонувати і реалізувати різні варіанти швидкої ліквідації суб'єкта підприємницької діяльності, в тому числі шляхом банкрутства. Окреме місце в корпоративному секторі компанії займає купівля та продаж готових підприємств. Досвідчені фахівці допоможуть вирішити в судовому порядку господарський спір будь-якої складності і територіальної юрисдикції (компанія надає послуги на всій території України). Успішно оскаржимо в усіх інстанціях податкові повідомлення-рішення податкової служби України. Можливе повне юридичне супроводження діяльності Вашої компанії.

 

Більш детальну інформацію з приводу послуг, що надаються Юридичною компанією «Оптімум», ви можете отримати, відвідавши на сайті розділ «Послуги», або зателефонувавши за контактним телефоном.

Крім цього, можна відправити запит на електронну пошту, і Вам обов'язково дадуть відповідь в найкоротші терміни.

З повагою, Юридична компанія «Оптімум».

Архів статей

травня 2024
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Нове зі статтей

Продовжуємо серію статей «питання які задають на допитах» в якості свідка по кримінальному провадженню - підробка документів стаття...
Які питання задають на першому допиті в Податковій міліції, ви можете подивитися тут, тож плавно переходимо до питань, які вам...
У цій статті мова піде про одну схему порятунку депозиту, сума якого перевищує 200 000,00 грн. (Сума, яку повинні повернути при...